Onze Medewerkers

Onze enthousiaste medewerkers staan dagelijks voor u klaar om u te helpen bij uw aankoop of om uw technisch probleem te helpen oplossen. Wij stellen ze u graag even voor:

Heidi

Klantenadviseur Gotron Aalst
Telefoon: 053/78.30.83
E-mail: heidi@gotron.be

Nele

Algemene Verkoopsondersteuning
Telefoon: 053/78.30.83
E-mail: nele@gotron.be

Johnny

Klantenadviseur Gotron Hasselt
Telefoon: 011/27.28.00
E-mail: hasselt@gotron.be 

Tijl

Klantenadviseur Gotron Gent
Telefoon: 09/225.42.02
E-mail: gent@gotron.be

Katleen

Zaakvoerder - Aankoop
Telefoon: 053/78.30.83
E-mail: katleen@gotron.be 

Sara

Klantenadviseur Webshop
Telefoon: 053/78.30.83
E-mail: sara@gotron.be

Kenny

Klantenadviseur Gotron Gent
Telefoon: 09/225.42.02
E-mail: gent@gotron.be 

Wim

Zaakvoerder - Technische ondersteuning
Telefoon: 053/78.30.83
E-mail: aalst@gotron.be