My Little Alien - Madlab Electronic Kit

Referentie
MLP107
Swipen voor 4 additionele foto's
€ 8,91 € 7,36
1 in voorraad
Details
  • Soldeerkit in de vorm van een alien. Het poppetje kan vrij staan en geeft in het donker een erg leuk effect. De ogen bestaan uit knipperende leds.
  • Smelt de meegeleverde korrels in warm water, kneed in de gewenste vorm en breng aan op het hoofd en led-ogen. De polymorf zorgt voor een nog gaver effect.
  • Voeding: 9 V-batterij (niet meegelev.)
  • Afmetingen: 94 x 60 x 30 mm /
Meer informatie
Meer informatie
Referentie MLP107
EAN code 05410329685003
Merk MADLAB
Zolang de voorraad strekt Nee
Technische specificaties

WSL107 MadLab My Little Alien

De WSL107 MadLab My Little Alien is een zeer eenvoudig soldeerproject met rgb-ledogen en een buitenaards ontwerp. Dit product is ideaal als eerste soldeerkit voor beginners en biedt een minimale componentenopbouw. Dankzij het gebruik van polymorph-granulaat als afwerking is dit model ook creatief in presentatie.

Belangrijkste kenmerken en voordelen

  • My Little Alien: speels buitenaards MadLab-project
  • RGB-ledogen: opvallend visueel effect
  • Zeer eenvoudige opbouw: slechts 4 componenten volgens de productbeschrijving
  • Beginnerproof: geschikt als eerste soldeerproject
  • Creatieve afwerking: polymorph-granulaat mee te vormen in heet water

Technische specificaties

  • Aantal componenten: 4
  • Ledtype: 2 RGB-leds als ogen

* Ondanks een zeer uitgebreid voorraadsysteem, is het mogelijk dat de voorraadstatus niet overeenstemt met de actuele voorraad. Aarzel niet ons te contacteren, indien u zekerheid wenst over de beschikbaarheid. 

** De weergegeven foto bij de producten kan verschillen van het eigenlijke product.

***Een fout op deze pagina opgemerkt? Laat het ons zeker weten via sara@gotron.be.